Šiuolaikiniai tėveliai dažnai gyvena labai intensyvų ir pilną skubėjimo gyvenimą. Toks gyvenimo tempas kelia stresą, įtampą ir greitai išprovokuoja nenaudingas tėvų reakcijas savo vaikų atžvilgiu. Nors tėvai nori pačio geriausio savo vaikams dėl nuovargio ar kitų priežasčių jie gali pasielgti ne taip, kaip norėjo. Pasirinkti savo reakciją į neigiamą vaiko elgesį – tai tik vienas iš daugelio dalykų, kurių mokomės dėmesingo įsisąmoninimo kursuose.
Dėmesingo įsisąmoninimo praktikos taikomos labai plačiai. Nuo žmogaus sveikatos gerinimo iki laimės ir psichologinio atsparumo didinimo. Šios praktikos dažnai taikomos individualiai žmogaus gerovei pagerinti. Tačiau tyrimai rodo, kad dėmesingas įsisąmoninimas (Mindfulness) gali pagerinti kitų žmonių gerovę dalyvaujančių mūsų gyvenime, ypač mūsų vaikų. Tėvai praktikuojantys dėmesingo įsisąmoninimo technikas atidesni savo vaikams, mažiau teisiantys, labiau moka išreikšti besąlygišką meilę ir nustatyti ribas atsisakydami griežtų bausmių. Taip pat jie moka geriau spręsti sunkias situacijas pasitaikančias auginant ir auklėjant vaikus. Tyrimai rodo, kad tėvai, kurie taiko dėmesingos tėvystės praktikas, elgiasi labiau pozityviai augindami vaikus ir tai įtakoja teigiamai jų vaikų elgesį bei savijautą.
Dėmesingos tėvystės kursų metu gausite metodus, kurie:
1. Padės dėmesingo įsisąmoninimo technikas integruoti į kasdieninį gyvenimą;
2. Padės treniruoti smegenis nusiraminti įtemptose ir stresinėse situacijose su savo vaiku;
3. Išmokins prasmingai leisti laiką su savo šeima;
4. Sumažins nerimą ir padidins laimės jausmą to paties mokinant ir savo vaikus;
5. Padės būti dėmesingesniems ir nuoširdesniems sau ir savo vaikams;
6. Išmokins spręsti problemas su vaikais kantriau ir išmintingiau;
7. Padės auginti nuoširdžius, atjaučiančius vaikus, kurie įveikia iššūkius ir mokosi iš savo klaidų.

Dėmesingos tėvystės kursą sudaro 6 užsiėmimai (po 2 val.), kurių metu bus pateikta teorinė medžiaga ir atliekamos įvairios praktikos (meditacijos, vizualizacijos, rašto pratimai, diskusijos ir pan.).
Grupės dalyvių skaičius ribotas iki 12 dalyvių.

Mokymus ves:
Irena Pėstininkienė – medicinos psichologė-psichoterapeutė, Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichoterapijos asociacijos narė. www.psichologeirena.lt
Indrė Vaidelienė – psichologė-psichoterapeutė, LSMU Įsisąmoninimu grįstos kognityvinės terapijos specialistė, Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos narė. www.psichologiniaisprendimai.lt

Grafikas:
1/6 užsiėmimas – 2019 m. sausio mėn. 17 d.
2/6 užsiėmimas – 2019 m. sausio mėn. 24 d.
3/6 užsiėmimas – 2019 m. sausio mėn. 31 d.
4/6 užsiėmimas – 2019 m. vasario mėn. 07 d.
5/6 užsiėmimas – 2019 m. vasario mėn. 14 d.
6/6 užsiėmimas – 2019 m. vasario mėn. 21 d.

Užsiėmimų vieta: Donelaičio g. 33, Kaunas.

Viso kurso kaina 120 eurų, į kurią įskaičiuota dalomoji medžiaga, meditacijų įrašai bei įvadinė individuali konsultacija prieš grupę.
Po mokymų, išduodami programos baigimo pažymėjimai.

REGISTRACIJA
Internetu https://goo.gl/forms/eMqudkiFuEgT8uyi2

Jei turite klausimų, skambinkite telefonu arba rašykite elektroniniu paštu, mielai atsakysime

Tel. 8 658 48293 Indrė i.vaideliene@gmail.com
Tel. 8 615 15077 Irena irena.pestininkiene@gmail.com