Apie mane

 

Aš tikiu, jog kliento ir terapeuto santykis yra svarbi sėkmingos psichoterapijos dalis. Todėl darbe su klientu puoselėju šiltą, palaikantį ir bendradarbiaujantį santykį. Dirbdama siekiu kuo geriau pažinti klientą ir suprasti kokios gyvenimo aplinkybės ir įvykiai atlydėjo jį iki šiandienos.  Psichoterapijos pradžioje su klientu išsiaiškiname kilusias problemas bei jų atsiradimo priežastis. Vėliau kartu leidžiamės į sprendimų ir realių pokyčių paiešką.

Išsilavinimas

 

 • Lietuvos sveikatos mokslų universitetas
  Podiplominės psichoterapijos studijos
  Psichoterapeuto kvalifikacija
  Kryptis: Kognityvinė elgesio terapija
 • Lietuvos sveikatos mokslų universitetas
  Įsisąmoninimu (mindfulness) grįsto streso valdymo mokymai
 • Vytauto Didžiojo Universitetas
  Psichologijos bakalauras
 • Vytauto Didžiojo Universitetas
  Sveikatos psichologijos magistro laipsnis.

Atsiliepimai

Iš tiesų, visada norėjau išbandyti psichoterapiją, nes buvau labai savikritiška, nepasitikinti savimi ir įtarinėjau save, kad sergu kažkokia liga. Terapeutė  labai greitai atpažino mano neigiamus įsitikinimus apie save ir padėjo suprasti, kas yra liga, o kas tik psichologiniai sunkumai. Taip pat psichoterapija man padėjo į daugelį dalykų pažiūrėti daug plačiau, iš įvairių “kampų”, pamatyti daugiau situacjų sprendimo varinantų, nei man pavykdavo sugalvoti. 

Galėčiau sakyti, kad terapija atpalaidavo mano įtemptas vadžias, kurių taip stipriai įsikabinusi laikiausi ir kurios man kainavo labai daug vidinės energijos. Terapijoje išmokau būti švelnesnė ir atlaidesnė sau pačiai, labiau priimti save, kitus žmones ir situacijas tokias, kokios jos yra. Išmokau labiau vertinti save, savo poreikius ir norus. 

Taip pat terapija padėjo man realistiškiau pažiūrėti į pasaulį – suprasti, kad viskas yra netobula, taip pat ir aš, ir mokytis priimti pasaulį tokį, koks jis yra iš tikrųjų. 

Po terapijos tikrai gyvenu ramesnį, laimingesnį gyvenimą ir galiu pasakyti, kad terapija buvo vienas iš geriausių mano gyvenimo dalykų. 

Viltė

Lankiau 8 savaičių mindfulness kursus. Sutikau puikių žmonių, išmokau pažinti savo emocijas bei kaip su jomis susitvarkyti, dalinomės patirtimi ir motyvacija. Po kursų išėjau kaip kitas žmogus.

Rugilė

Mindfulness buvo kažkas naujo ir kvepiančio atradimais. Labai džiaugiuosi streso valdymo kursais, kurių metu išmokau atsigręžti į save ir savo reakcijas, kurios kartais spontaniškai padaro daugiau blogo nei gero. Dabar mindfulness man padeda lengviau reaguoti į stresines situacijas.

Renatas