Labas

esu psichologė – psichoterapeutė, dirbanti su suaugusiais ir poromis. Psichoterapiniame darbe vadovaujuosi kognityvinės elgesio terapijos principais.

Tikiu, jog mūsų ankstyvoji patirtis gali nulemti tai, kaip jaučiamės šiandien, kaip suvokiame save, aplinkinius ir pasaulį, kaip reaguojame į gyvenimo iššūkius bei kasdienes stresines situacijas.

Paslaugos

Gyvai ir “Skype” konsultuoju paauglius, suaugusius ir poras žemiau išvardintais klausimais:

 

 • Padidėjęs emocinis jautrumas;
 • Užsitęsusi liūdna nuotaika;
 • Depresija
 • Įvairūs nerimo sutrikimai;
 • Panikos priepuoliai;
 • Žema savivertė;
 • Pasitikėjimo savimi trūkumas;
 • Kasdienė įtampa ir stresas…

Mokymai

Grupėms, organizacijoms, bei individualiai vedu mokymus šiomis temomis:

 

 • „Įsisąmoninimu (mindfulness) grįsta streso valdymo programa”.
 • “Įsisąmoninimu (mindfulness) grįsta kognityvinė terapija” – skirta depresijos epizodų atkryčio prevencijai ir nerimo mažinimui.
 • “Pilnaprotaujančio (Įsisąmoninto) valgymo” mokymo programa – skirta atstatyti ir ugdyti sveikatai palankius valgymo įgūdžius, normalizuoti kūno svorį…

Atsiliepimai

Iš tiesų, visada norėjau išbandyti psichoterapiją, nes buvau labai savikritiška, nepasitikinti savimi ir įtarinėjau save, kad sergu kažkokia liga. Terapeutė  labai greitai atpažino mano neigiamus įsitikinimus apie save ir padėjo suprasti, kas yra liga, o kas tik psichologiniai sunkumai. Taip pat psichoterapija man padėjo į daugelį dalykų pažiūrėti daug plačiau, iš įvairių “kampų”, pamatyti daugiau situacjų sprendimo varinantų, nei man pavykdavo sugalvoti.

Galėčiau sakyti, kad terapija atpalaidavo mano įtemptas vadžias, kurių taip stipriai įsikabinusi laikiausi ir kurios man kainavo labai daug vidinės energijos. Terapijoje išmokau būti švelnesnė ir atlaidesnė sau pačiai, labiau priimti save, kitus žmones ir situacijas tokias, kokios jos yra. Išmokau labiau vertinti save, savo poreikius ir norus.

Taip pat terapija padėjo man realistiškiau pažiūrėti į pasaulį – suprasti, kad viskas yra netobula, taip pat ir aš, ir mokytis priimti pasaulį tokį, koks jis yra iš tikrųjų.

Po terapijos tikrai gyvenu ramesnį, laimingesnį gyvenimą ir galiu pasakyti, kad terapija buvo vienas iš geriausių mano gyvenimo dalykų. Viltė

Lankiau 8 savaičių mindfulness kursus. Sutikau puikių žmonių, išmokau pažinti savo emocijas bei kaip su jomis susitvarkyti, dalinomės patirtimi ir motyvacija. Po kursų išėjau kaip kitas žmogus.

Rugilė

Mindfulness buvo kažkas naujo ir kvepiančio atradimais. Labai džiaugiuosi streso valdymo kursais, kurių metu išmokau atsigręžti į save ir savo reakcijas, kurios kartais spontaniškai padaro daugiau blogo nei gero. Dabar mindfulness man padeda lengviau reaguoti į stresines situacijas..

Renatas

Straipsniai

Turiu labai stiprių baimių, kurios man gerokai gadina gyvenimą

    Laba diena Labai norėčiau paprašyti Jūsų pagalbos, ar patarimo, o gal tiesiog nuomonės. Turiu labai stiprių baimių, kurios man gerokai gadina gyvenimą. Ir kalbu ne apie tokias, kaip aukščio baimė, ar šliužų baimė (kurias irgi turiu, bet tiesiog stengiuosi nelipti,...

read more

Stresas ir įtampa mane lydi nuo atsikėlimo iki einant miegoti

Labas vakaras. Esu abiturientė ir būsima studentė. Prasidėjus egzaminų maratonui pradėjau jausti beprotišką stresą ir įtampą (manau kiekvienam abiturientui tai aktualu). Nebesusitvarkau su savo emocijomis, vis ne laiku ir ne vietoj išsilieju ant žmonių. Pasidariau...

read more

Susisiekime

 

Irena Pėstininkienė

 

Darbo laikas: I-V 9.00-17.00

+370 615 15 077

irena.pestininkiene@gmail.com

Facebook: MindfulnessKaune

Skype: psichologeirena

Maironio g. 13, Kaunas